Chalet d´Anse Forbans ***

Seychely

Útulné apartmány na jedinečné pláži

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Chalet d´Anse Forbans ***

Lokalita Seychely, Mahé, Anse Forbans | Zobrazit mapu
Strava Bez stravy | Více o gastronomii
Pořadatel Cestovní kancelář Modrý Maurícius s.r.o. – pojištěna do 10 000 000 Kč (více)
Tipy specialistů Apartmány s vlastním stravováním Krásná písečná pláž Anse Forbans
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Chalet d´Anse Forbans *** Seychely

Hledáte ubytování v apartmánech s vlastním stravováním, které se bude nacházet na jedné z nejkrásnějších pláží Seychel? Výborně, to jste na správném místě.

Chalet d’Anse Forbans se nachází přímo na nádherné písčité pláži Anse Forbans, která se vine po jihovýchodním pobřeží ostrova Mahé – hlavního ostrova Seychel.

Hotel nabízí moderní, cenově dostupné a komfortní ubytování – vhodné i pro rodiny s dětmi.

Apartmány jsou pojmenované po zátoce Anse Forbans, jejíž název by se dal přeložit jako „pirátská jeskyně“. Jedná se o legendární zátoku, která je dodnes plná mýtů o zakopaných pokladech. I dnes tu můžete vidět hledače, kteří touží po zlatém objevu.

Mezinárodní letiště je od hotelu vzdáleno 14 kilometrů, dostanete se sem po 25 minutách jízdy autem.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Chalet d´Anse Forbans

Apartmány s vlastním stravováním na krásné pláži Anse Forbans. V blízkosti se nacházejí obchody a restaurace

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Nabídka pokojů

One Bedroom Chalet

One Bedroom Chalet

Standard Bungalow Chalet for 2 person (52 m²) představuje úžasnou zděnou hcatičku se zastřešenou verandou. Čeká tu na vás otevřená kuchyňka, jídelna, salonek a klimatizovaná ložnice...

Two Bedroom Chalet - 3 osoby

Two Bedroom Chalet - 3 osoby

Two Bedroom Chalet - 3 osoby (52 m²) zhmotňuje dvě propojené chatky navržené tak, aby se zde pohodlně ubytovalo i více osob. Každá chatka zaujímá plochu 52 m²...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel funguje na principu apartmánů, kde si hosté připravují jídlo sami. Každý apartmán disponuje kuchyní, která je vybavena čtyř plotýnkovým vařičem, troubou, ledničkou, mrazákem a toustovačem. Stolovat můžete uvnitř své chatky, i venku na terase nebo v krásné tropické zahradě.

Nejbližší obchod je vzdálen 250 metrů a restaurace jen o pár set metrů dál. Za příplatek si lze objednat služby kuchaře, který večeři připraví přímo ve vaší chatce.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Chalet d´Anse Forbans

Chalet d’Anse Forbans se skládá ze čtrnácti chat, které jsou situovány ve svěží tropické zahradě, jen pár kroků od tyrkysových vod Indického oceánu. Ačkoliv chatky zaujímají odlehlé místo, ochody a restaurace jsou poměrně blízko.

Pokud cestujete s dětmi, není problém zapůjčit dětskou postýlku, vysokou židličku či vaničku.

Nabídka pokojů

One Bedroom Chalet

One Bedroom Chalet foto

Standard Bungalow Chalet for 2 person (52 m²) představuje úžasnou zděnou hcatičku se zastřešenou verandou. Čeká tu na vás otevřená kuchyňka, jídelna, salonek a klimatizovaná ložnice. V koupelně se nachází sprchový kout. Veranda je vybavena posezením a užijete si odtud výhled na pláž, i na oceán. K dispozici budete mít i privátní lehátka.

Two Bedroom Chalet - 3 osoby

Two Bedroom Chalet - 3 osoby foto

Two Bedroom Chalet - 3 osoby (52 m²) zhmotňuje dvě propojené chatky navržené tak, aby se zde pohodlně ubytovalo i více osob. Každá chatka zaujímá plochu 52 m². Salonek se může snadno přeměnit v další ložnici.

Pláž a moře

Chalet d’Anse Forbans se pyšní svou blízkostí u jedné z nejkrásnějších pláží světa. Nazývá se Anse Forbans a je oblíbenou destinací nejen pro cestovatele z celého světa, ale i pro želvy karety pravé. Užijete si zde i skvělé šnorchlování.

V blízkosti apartmánů se nachází i pláž Anse La Mouche, vzdálena pouhých patnáct minut jízdy. Tato pláž se vyznačuje především svou délkou a láká k dlouhým procházkám.

Dva kilometry od hotelu pak narazíte na další krásnou pláž, Anse Royale.

Online cena a slevy Chalet d´Anse Forbans ***

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

Profi foto hotelu Chalet d´Anse Forbans ***

Gastronomie a hotelové restaurace Chalet d´Anse Forbans

Hotel funguje na principu apartmánů, kde si hosté připravují jídlo sami. Každý apartmán disponuje kuchyní, která je vybavena čtyř plotýnkovým vařičem, troubou, ledničkou, mrazákem a toustovačem. Stolovat můžete uvnitř své chatky, i venku na terase nebo v krásné tropické zahradě.

Nejbližší obchod je vzdálen 250 metrů a restaurace jen o pár set metrů dál. Za příplatek si lze objednat služby kuchaře, který večeři připraví přímo ve vaší chatce.

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na Seychelských ostrovech se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář MASON´S TRAVEL, která klade důraz především na kvalitu služeb, které poskytuje Návštěvníkům ostrovů. Cílem společnosti je nejen zajistit transfery, výlety a další služby, ale hlavně se postarat, aby prožitek z pobytu na Seychelských ostrovech byl úplný. Snaží se představit krásy přírody i místní kreolskou kulturu. Společnost má několik profesionálně vyškolených zaměstnanců mluvících anglicky, francouzsky a německy.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
  • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
  • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
  • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
  • Transfer do hotelu
  • Zařízení exkursí dle přání
  • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
  • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
  • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Sport a wellness hotelu Chalet d´Anse Forbans ***

Chalet d’Anse Forbans je skvělým výchozím bodem k poznávání Seychel. Přímo v hotelu vám rádi zapůjčí šnorchlovací vybavení, abyste poznali i skrytou krásu tohoto tropického ráje, která se ukrývá pod mořskou hladinou.

Doporučujeme také zapůjčení vozidla, tak snadno poznáte celý ostrov Mahé i s jeho hlavním městem Victoria.

Oblíbenými aktivitami na ostrově Mahé jsou: rybaření, jízda na koni, golf a vodní sporty.

Za návštěvu rozhodně stojí Marine National Park, dále Natural History Museum a Jardin du Roi.

Děti v hotelu Chalet d´Anse Forbans ***

Hotel je ideálním místem pro trávení poklidné rodinné dovolené. Ubytování v apartmánech uvítají především nenáročné rodiny, které touží trávit čas společně. Pro malé hosty je možné zapůjčit dětské postýlky, vaničky i vysoké židličky.

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotelu Chalet d´Anse Forbans

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé, kde se nachází na jihovýchodě ostrova i Váš hotel Chalet d´Anse Forbans. Jakmile se dopravíte na ostrov Mahé, budete vyzvednuti a převezeni autem do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem z letiště do hotelu trvá 25 min.

Cesta autem z hotelu do hlavního města Victoria trvá 35 min.

Mapa - Chalet d´Anse Forbans ***

Osobní poradenství u SEYCHELY zájezdů na Seychely do hotelu Chalet d´Anse Forbans ***

V cestovní kanceláři SEYCHELY poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře SEYCHELY cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Chalet d´Anse Forbans ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Recenze hotelu Chalet d´Anse Forbans ***

Letová spojení na Seychely

Bc. Petra Melková
Chalet d´Anse Forbans
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x