L'Habitation Cerf Island ***

Seychely

Nezapomenutelná dovolená šitá na míru

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel L'Habitation Cerf Island ***

Lokalita Seychely, Cerf | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Pořadatel Cestovní kancelář DELUXEA a.s. – pojištěna do 60 000 000 Kč (více)

Popis hotelu L'Habitation Cerf Island *** Seychely

Hotel L’Habitation se nachází na ostrůvku Cerf, jenž je součástí národního mořského parku. Jedná se o okouzlující kousek ráje, který na délku měří něco málo přes kilometr a na šířku necelý kilometr. Ostrov obývá pouhých čtyřicet osob a je domovem pro pouhé dva hotely. L’Habitation ubytovává maximálně dvacet čtyři hostů.

Cerf je vzdálen jen pět kilometrů od hlavního ostrova Mahé, což z něj dělá výhodnou destinaci, v blízkosti těch nejkrásnějších míst Seychel. Lodí se na Mahé dostanete za pouhých pět minut plavby a to několikrát denně.

Hotel nabízí deset prostorných pokojů přímo u pláže, s výhledem na oceán. Součástí areálu je i bazén, bar, herna a restaurace v plantážovém stylu.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Standard Room (sea view)

Standard Room (sea view)

Standard Room (25 m²) nabízí velký balkon, která se táhne podél ložnice s výhledem na moře. V koupelně na vás čeká rohová vana, sprcha a dvojité umyvadlo...

Standard Room

Standard Room

Standard Room (20 m²). V koupelně na vás čeká rohová vana, sprcha a dvojité umyvadlo. Výhled si užijete do zahrady. Ubytovat se zde mohou dvě osoby + dvě deti...

Junior Suite

Junior Suite

Junior Suite (28 m²) se nacházejí v přízemí a disponují terasou. Ubytují se tu dvě osoby. V koupelně na vás čeká rohová vana, sprcha a dvojité umyvadlo...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Habitation nabízí hostům možnosti snídaně nebo polopenze.

Restaurace v plantážovém stylu nabízí širokou škálu chutné kreolské kuchyně, která zahrnuje místní ryby, mořské plody, maso a ovoce. Pochutnáte si tu i na prvotřídní mezinárodní kuchyni. Nový doškový plážový kiosek podává čerstvé grilované ryby.

K příjemným setkáním je určen bar s přátelskou atmosférou a vynikajícími drinky, nachází se přímo u bazénu.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů L'Habitation Cerf Island

Desítka prostorných pokojů je situována přímo na písčité pláži. Všechny se pyšní terasou, odkud budete mít krásný výhled na mořský park. Vybavení zahrnuje klimatizaci, IDD telefon, TV, fén a mini-bar.

Nabídka pokojů

Standard Room (sea view)

Standard Room (sea view)

Standard Room (25 m²) nabízí velký balkon, která se táhne podél ložnice s výhledem na moře. V koupelně na vás čeká rohová vana, sprcha a dvojité umyvadlo. Ubytovat se zde mohou dvě osoby + dvě deti.

Standard Room

Standard Room

Standard Room (20 m²). V koupelně na vás čeká rohová vana, sprcha a dvojité umyvadlo. Výhled si užijete do zahrady. Ubytovat se zde mohou dvě osoby + dvě deti.

Junior Suite

Junior Suite

Junior Suite (28 m²) se nacházejí v přízemí a disponují terasou. Ubytují se tu dvě osoby. V koupelně na vás čeká rohová vana, sprcha a dvojité umyvadlo.

Pláž a moře

Ostrov obíhají nádherné pláže pokryté jemným bílým pískem. Užijete si tu dlouhé procházky bez bot i poklidnou relaxaci ve stínu tropických stromů s výhledem na oceán.

Hotel L’Habitation se nachází v proslulé oblasti národního mořského parku. Nikde jinde na Seychelách nenajdete vyšší koncentraci malých ostrůvků obklopených velkým korálovým útesem, bohatým na podmořský život. Ostrov Cerf je tak ideálním místem pro potápění a šnorchlování.

Online cena a slevy L'Habitation Cerf Island ***

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

Nabídka nocí zdarma v hotelu L'Habitation Cerf Island

Využijte nabídku čerpání nocí zdarma, která platí pokud strávíte celou dobu pobytu v níže uvedených termínech. Nelze kombinovat s nabídkou na svatbu a svatební cestu

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 9 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
Zpáteční letenku z Prahy či Vídně vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku do výše 60 000 000 Kč platné pro zájezdy uzavřené do 27.01.2023 (více zde)
Informace o Seychelských ostrovech v češtině
Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
Mapa Seychelských ostrovů s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA SEYCHELÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 2 let zdarma. Kapacita Standard pokojů je max 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě. Kapacita Junior Suite je max 2 dospělí a 1 dítě.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

- příplatek za dřívější check-in před 14.00 hod. 100% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za pozdní check-out do 18 hod. 50% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za zrychlený průchod letištěm při příletu 600 Kč / osoba
- příplatek za VIP služby při odletu (zahrnující občerstvení) 1.000 Kč /osoba
- Transfer je standardně osobním autem. Nabízíme i možnost transferu limuzínou (za příplatek) nebo mikrobusem (se slevou) na vyžádání

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu L'Habitation Cerf Island ***

Gastronomie a hotelové restaurace L'Habitation Cerf Island

Hotel Habitation nabízí hostům možnosti snídaně nebo polopenze.

Restaurace v plantážovém stylu nabízí širokou škálu chutné kreolské kuchyně, která zahrnuje místní ryby, mořské plody, maso a ovoce. Pochutnáte si tu i na prvotřídní mezinárodní kuchyni. Nový doškový plážový kiosek podává čerstvé grilované ryby.

K příjemným setkáním je určen bar s přátelskou atmosférou a vynikajícími drinky, nachází se přímo u bazénu.

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na Seychelských ostrovech se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář MASON´S TRAVEL, která klade důraz především na kvalitu služeb, které poskytuje Návštěvníkům ostrovů. Cílem společnosti je nejen zajistit transfery, výlety a další služby, ale hlavně se postarat, aby prožitek z pobytu na Seychelských ostrovech byl úplný. Snaží se představit krásy přírody i místní kreolskou kulturu. Společnost má několik profesionálně vyškolených zaměstnanců mluvících anglicky, francouzsky a německy.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
  • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
  • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
  • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
  • Transfer do hotelu
  • Zařízení exkursí dle přání
  • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
  • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
  • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Sport a wellness hotelu L'Habitation Cerf Island ***

V hotelu Habitation můžete plně využívat bazén, který je ideálním místem k osvěžení. Pokud toužíte po adrenalinu, nechte se zlákat nabídkou vodních sportů, zapůjčit si můžete také kánoe a šlapadla.

Oblíbenou aktivitou je šnorchlování. Ostrov Cerf je součástí národního mořského parku a tak zde spatříte nevídanou krásu mlčenlivého podmořského světa.

Skvělou zábavu i poznání si můžete užít při sportovním rybolovu na moři.

Díky své poloze je ostrov Cerf skvělým výchozím bodem k poznávání seychelského souostroví. Hlavní ostrov Mahé budete mít na dohled. Mezi ostrovy funguje bezplatná kyvadlová doprava v pravidelných intervalech:

Cerf – Mahé: 05:30, 07:30, 09:30, 13:00, 15:30, 17:30

Mahé – Cerf: 08:00, 10:30, 14:30, 16:30, 18:00

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 9 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu L'Habitation Cerf Island

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje MahéJakmile se autem dopravíte do přístavu v Mahé, budete vyzvednuti a převezeni lodí do hotelového resortu na ostrově Cerf Island. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem z letiště do přístavu trvá 15-20 min.

Cesta lodí z přístavu do hotelu trvá 10-15 min.

Mapa - L'Habitation Cerf Island ***

Osobní poradenství u SEYCHELY zájezdů na Seychely do hotelu L'Habitation Cerf Island ***

V cestovní kanceláři SEYCHELY poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře SEYCHELY cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem L'Habitation Cerf Island ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu L'Habitation Cerf Island ***

Letová spojení na Seychely

Mgr. Iveta Nožičková
L'Habitation Cerf Island
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x