Co vidět a dělat na Seychelských ostrovech

Prozkoumejte život pod mořskou hladinou

Milovníky potápění a šnorchlování uchvátí barevná podmořská krajina korálů, mušlí a až 900 druhů exotických ryb. Podmínky pro potápění jsou perfektní, součástí mnoha hotelů jsou PADI centra.

Dobrodružství ve vlnách Indického oceánu

Vyzkoušejte celou řadu vodních sportů, které zahrnují vodní lyžování, padáky za člunem, vodní skútry, jízdy na banánu, plachtění a mnoho další. Ideální lokalitou pro vodní sporty je záliv Beau Vallon na hlavním ostrově Mahé.

Co nesmíte vynechat při návštěvě Seychel

Na Mahé naleznete krásné pláže, poklidná místa i turisticky rušnější centra a aktivní využití.

Praslin představuje kompromis mezi živým Mahé a klidným La Digue. Největším lákadlem je ,,Májské údolí,, Valléee de Mai, které je domovem kokosových palem s největšími plody Coco de Mer a jednoho z nejvzácnějších černých papoušků. Třetí největší ostrov La Digue s romantickou atmosférou Vás okouzlí rezervací L´Union Estate, kde naleznete plantáže vanilky, pirátsky hřbitov a želvy obrovské. Světoznámá pláž Anse Source d´Argent na jihu a další výjimečné pláže na jihovýchodě ostrova Vás svou atmosférou jednoznačně uchvátí!

Kombinace ostrovů aneb to nejlepší ze Seychel

Nemůžete se rozhodnout na který ostrov se vydat a chcete poznat to nejlepší ze Seychel? Nezoufejte! Díky kombinaci tří ostrovu budete mít možnost ochutnat od každého něco. Začněte v parku Valée de Mai na menším ostrůvku Praslin, poté na kole prozkoumejte nejmenší ostrov La Digue a zakončete svůj pobyt na největším ostrově Mahé, kde si můžete udělat výlet na nejvyšší horu Morne Seychellois.